Suknie dla druhen

Bycie druhną na ślubie cywilnym, to bardzo ważna rola. Jeżeli przed Tobą takie zadanie, pewnie rozpoczęłaś już poszukiwania idealnej sukienki na tę okazję. Jaka powinna być suknia druhny? Długa, a może lepiej postawić na krótszą wersję? Jaki kolor powinna mieć suknia dla druhny? Te pytania przewijają się za każdym razem, gdy okazuje się, że będziemy świadkową na ślubie kogoś bliskiego z rodziny lub swojej przyjaciółki. Jeżeli chciałabyś założyć długą suknię, to powinnaś skonsultować to z panną młodą. Pamiętaj, że suknia dla druhny powinna być dostosowana do charakteru ślubu i imprezy weselnej.

Bycie druhną, to bardzo wyjątkowa rola. Wiele dziewczyn od małego wyobrażało sobie, że kiedyś będzie świadkową na ślubie swojej przyjaciółki. Czy to na ślubie kościelnym czy na cywilnym oczy nie są zwrócone wyłącznie na parę młodą, ale również na świadków, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniej sukni dla druhny. Szukając kreacji dla siebie musisz pamiętać, że w tak ważnym dniu jak ślub cywilny najważniejsza jest para młoda. Dla wielu osób bardzo często suknia druhny, to bardzo kontrowersyjny temat. Mówi się, że kreacja powinna być taka, by nie przyćmiła sukni ślubnej. Oczywiście dla każdego znaczy co innego, jaka powinna być suknia druhny. Naszym zdaniem jeżeli czeka Cię rola świadkowej, to warto swój wybór kreacji skonsultować wcześniej z panną młodą, jeżeli może ona mieć jakieś uwagi.

Suknia druhny - jaką wybrać

Przyjęło się, że ślub cywilny jest bardziej skromny i dlatego suknia druhny też taka powinna być. Tak naprawdę obecnie suknie na ślub cywilny nie różnią się od tych tradycyjnych, białych, długich kreacji. Wiele panien młodych nie chce rezygnować na ślubie cywilnym z możliwości założenia białej sukienki. Przed zakupem sukni dla druhny warto dopytać się jaki charakter będzie miało wesele, w jakim miejscu będzie. Jeżeli impreza weselna będzie skromna i będą obecni wyłącznie najbliższa rodzina, to radzimy w tym momencie wybrać krótką sukienkę dla druhny. Inaczej ma się sytuacja, kiedy wesele będzie ogromne. W takim przypadku długa suknia dla druhny jest jak najbardziej na miejscu.

Długie sukienki dla druhen są obecnie bardzo popularne. Chociaż wiele dziewczyn uważa, że w maci kreacjach najlepiej wyglądają dziewczyny, to nie jest to prawda. Kluczem do dobrze dobranej długiej sukni dla druhny jest to, by fason dobierać do naszego wzrostu. Suknie dla druhen niskich muszą być jak najbardziej proste. Odpadają wszelkie falbany, przeskalowane formy, asymetryczne doły sukienek. Takie kreacje sprawią, że skrócisz się i będziesz wyglądała na jeszcze niższą niż jesteś. Suknie dla druhny niskiej powinny być jednolite, opływające ciało, z dekoltem w V, który wydłuży i wysmukli górną część sylwetki.

Suknie druhny, która ma powyżej 160 cm wzrostu mogą mieć już zdobienia, wzory lub ciekawe elementy w postaci plis, falban. Suknia dla druhny może być również dwukolorowa, na przykład góra w innym kolorze, a dół w innym. Możliwości w przypadku sukni dla druhen ze średnim wzrostem jest naprawdę wiele. Wysokie dziewczyny bardzo często rezygnują z możliwości założenia długiej sukni na różne okazje, ponieważ czują się w nich bardzo monumentalnie i na jeszcze wyższe. Mamy jednak na to rozwiązanie. Suknie dla druhen nigdy nie powinny być do samej zimy. O wiele lepiej sprawdzą się długie suknie dla druhen, które są do połowy łydki lub są asymetryczne. Tył dłuższy, a przód krótszy pięknie wyeksponuje długie nogi. Dodatkowo suknie dla druhen powinny być z lekkich, zwiewnych, fruwających materiałów, które nadadzą sylwetce lekkości. Plisy, falbany lub frędzle są mile widziane.

Kiedy nie masz czasu chodzić po sklepach, zamów suknie dla druhen online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Znajdź interesującą Cię markę, długość, kolor lub fason i porównaj propozycje. Wybierz sukienki, które skradły Twoje serce i zamów prosto do domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ możesz przymierzyć wygodnie w domu wybrane przez Ciebie suknie dla druhny, a te które nie będą pasowały odesłać. Zakup sukni dla druhen nigdy nie był taki prosty!