Białe sukienki na ślub cywilny do 190 zł

Biała sukienka na ślubie cywilnym to obecnie nic nadzwyczajnego. W końcu nie istnieje żaden ustalony dress code, jaki kolor ma mieć kreacja. My znalazłyśmy 9 przepięknych modeli, a każdy z nich nie kosztuje więcej niż 190 zł!

Znalezienie tej jedynej sukienki na ślub cywilny nie jest łatwym zadaniem. W sklepach dostępnych jest tyle różnych fasonów, że na początku można w tym wszystkim się pogubić. Naszym zdaniem przy wyborze kreacji ślubnej, powinno kierować się własnym stylem, a nie obecnymi trendami. W końcu to Twój wyjątkowy dzień, w którym powinnaś czuć się wyjątkowo, a suknia na ślub cywilny ma być tego dopełnieniem.

Biała sukienka do ślubu cywilnego - jaką wybrać?

Biorąc ślub cywilny wcale nie musisz rezygnować z białej sukni. Jeżeli nie przepadasz za długimi sukniami, śmiało możesz postawić na krótszą wersję. W sklepach znajdziesz przeróżne modele, od bogato zdobionych po minimalistyczne kroje. Lubisz eleganckie, klasyczne kreacje? Wybierz białą sukienkę na ślub cywilny, która ma dopasowany krój i wykonana jest z koronki. W tym sezonie znajdziesz bardzo dużo fasonów, które zdobione są falbanami przy rękawach.

Nie przepadasz za ołówkowymi fasonami? Wybierz sukienkę na ślub cywilny o rozkloszowanym kroju. W przypadku rozkloszowanych sukienek również masz duży wybór. Możesz postawić na klasyczną mocno rozkloszowaną kreację albo taką, która podszyta jest tiulem. Wybór jest naprawdę ogromny.